Služby

Bydlete na jednom místě a poznávejte okolí

Bydlete na jednom místě a poznávejte okolí

Není nic romantičtějšího a pohádkovějšího než ubytování v srdci Lednicko – Valtického areálu ve čtyřhvězdičkovém hotelu Galant. Hotel stojí pouhých 100 m od státního zámku Lednice. Vaše počáteční kroky vás povedou po areálu, který je jako stvořený pro romantické procházky.
Až poznáte hotelové ubytování v Lednici a jeho okolím budete okouzleni, nebude se vám vůbec chtít vracet domů.  
Můžete si vybrat ze tří typů pokojů.
Standard:příjemné ubytování v zámeckém stylu s moderním vybavením
Rodinný:vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel; zde je samostatná ložnice a obývací pokoj

bílé ručníky na tyči

Deluxe:vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel; také je zde samostatná ložnice a obývací pokoj
Většina pokojů disponuje výhledem na slepé rameno řeky Dyje.
Spát budete jako v bavlnce na ergonomických matracích, povlečení je ze 100 % bavlny a polštáře jsou s antialergicku úpravou.
Wifi, satelitní TV, vysoušeč vlasů a trezor je samozřejmostí.
Možností, kam odtud vyrazit na výlet je nespočet. Začít ale můžete státním zámkemLednice, který od roku 1249 bezmála 700 let vlastnili Lichtenštejnové. Dnešní podobu získal při rozsáhlé rekonstrukci v polovině 19. století.
Vydat se můžete na Janův hrad, který je znám pod názvem Janohrad. Je to umělá zřícenina hradu z počátku 19. století. Najdete ho mezi obcemi Lednice, Podivín a Ladná. Ukrývá se uprostřed lužních lesů na ostrohu Staré Dyje.

bílá vana s šedými kachličkami

Rybniční zámečekje budova s jednoduchým obdélníkovým půdorysem a je situována na severním svahu Prostředního rybníka u obce Lednice. Zámeček byl postaven v letech 1814 – 1816.
Lednicko – Valtický areál nabízí i aktivní odpočinek. Naleznete tu spoustu turisticky značených tras, po kterých lze chodit pěšky i jezdit na kole.
Neobyčejný zážitek vám nabídne hladina Dyje. Vydejte sena romantickou plavbu za nejromantičtějšími stavbami a nejkrásnější přírodou.
V Hippoclubu Lednicesi můžete půjčit koně a projíždět se na něm s pocitem, že jste královského rodu.