Služby

Krásné barvy, výhodná kalkulace


Využijte nabídky, která je bezkonkurenční! Naše speciální služby totiž můžete použít na jakýkoliv tisk letáků.
Můžete si vybrat formu a velikost papíru:A3, A4, A5, A6. Potřebujete nějaký jiný vlastní rozměr? Pak se nebojte na nás obrátit.

tisk

Samozřejmostí je také typ papíru:

a.       Lesklá křída 115g, 150g, 200g, 300g. Tyto volby jsou nejčastější, které se mezi zákazníky nejvíce líbí a také je nejvíce využívají.
b.       Matná křída podle druhu například od 80g až po 300g.
c.       Ofsetový papír 60g až 300g podle typu výběru.
d.       Recyklovaný papír – další možnost, pokud byste byli příznivci ekologických materiálů, pak neváhejte využít tuto možnost, u které se budete moci pochlubit recyklovatelnými materiály, díky kterým ulehčíte naší přírodě.

Výběr barev:zde se vybírá podle druhu, jestli chcete barevný nebo černobílý tisk. Vždy je automaticky zvolená nejlevnější varianta. Digitální metoda vždy zaručuje nízké náklady. Ofset zaručuje vyšší kvalitu a také vyšší náklady, ale pro každého zákazníka se v prvé řadě snažíme o nejnižší cenu, abyste byli s finančním východiskem spokojeni.

Skládání:obrázky vám napoví, jaký styl byste si mohli přát. Je jich více druhů, takže si jistě z těchto možností vyberete. Skládat se dají jak větší, tak i menší formáty papírů. Existuje lom na polovinu, křížový lom, dva lomy do tvaru U, dva lomy do tvaru Z, dva lomy na polovinu, harmonikové skládání s přebalem nebo bez něj, skládání do psaníčka, či zavřené psaníčko. 

leták

Nová forma propagace!

Nikdy nebylo snazší dostat mezi lidi reklamní sdělení. K tomu je nejlepší levný tisk letáků. Využít jej může opravdu každý, jak pro propagaci své vlastní firmy, tak klidně i do začátku nebo také proto, abyste mohli lépe zviditelnit některý z vašich produktů. Zde můžete mít historii firmy, nebo jenom nový výrobek popis a obrázek či název zboží, které prodáváte. Záleží na tom, pro jaký účel tyto produkty budete nadále potřebovat. 

Krásné barvy, výhodná kalkulace
4 (80%)6